Anahtar Kopyalama

Yeni Taşındığınız Evin, Ofisinizin, Arabalarınızın ve Diğer Bütün Anahtarlarınızın Kopyalama İşlemini Santral Çilingirde Yaptırabilirsiniz.Anahtar kopyalama hizmeti almak istediğinizde bulunduğunuz bölgedeki size en yakın çilingir olan uzman ekip arkadaşımıza yönlendiriyoruz. Sizleri çilingir arama zahmetinden kurtarıyoruz. Ayrıca kaliteli hizmet garantisi ile kopyaladığımız anahtarın kapınızı açacağına emin olabilirsiniz.  Anahtar; kilit adını verdiğimiz mekanik yapıya sahip olan mekanizmayı açmaya yarayan araçtır. Yalnızca ev veya otomobil kapınızı açmaya yaramaz ayrıca saklamak istediğiniz eşyalarınızı muhafaza ettiğiniz kasanızı,dolabınızı,çekmecelerinizde kapatıp açmanızı sağlayabilir.

Özellikle yalnız yaşayan vatandaşlarımız evinin anahtarını kaybettiğinde veya içeride unuttuğunda çilingir çağırarak kapılarını açtırmak zorunda kalmak zorundadır. Böyle durumlarla karşılaşmamak için akın çilingire evinizin anahtarlarından birkaç kopya hazırlatarak, her zaman ulaşabileceğiniz güvenilir tanıdıklarınıza yedekleyiniz. Anahtarınızın yeterli sayıda kopyasını almak sizi gereksiz çilingir masrafından koruyacaktır.

Hiçbir kilit aşılmaz değildir, sadece caydırıcı özelliği vardır. Hırsızlar zamanları kısıtlı olduğundan, en az uğraştırıcı yerlere girerler. Meskenlerinizde çelik kapı, alarm ve kamera caydırıcıdır. Ayrıca pencerelerinizin de demirli olması ek güvenliktir. Araçlarınızın caydırıcı olması için mutlaka alarm taktırın. Yan yana duran iki araçtan alarmı olmayan hırsız tarafından tercih sebebidir. Araç içinde görünür durumda eşya bırakmayın. Mümkünse gizli kontak yaptırın. Bilindiği üzere immobilizer olsa da sizinki devre dışı bırakılıp pert beyin takılarak aracınız çalınabilmektedir. Ayrıca direksiyon kilidi de caydırıcıdır. Eğer immobilizer anahtarınız kaybolmuş ya da çalınmışsa, yedek anahtar yaptırmanın yanısıra mutlaka immobilizer kodunu da değiştirin.

Biz ister akıllı kilit sistemi olsun isterseniz anahtarlı kilit sistemi olsun sizlere 7/24 çilingir hizmeti vermekteyiz. Anahtar kopyalama ve kilit hizmetleri içinde bizleri aramanız yeterli olacaktır. Sizleri en yakın uzman ekip üyemize yönlendiririz.

Santral Anahtar sizlere uzun yıllardır aynı adreste hizmet vermektedir.

 

Facebook Twitter Instagram
Whatsapp
Hemen Ara