Bariyer Kumandası

Garaj, Bariyer ve Otopark Kumandalarınız Çoğaltılır. Bariyer Kumandası Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey Bu Sayfada Yer Alıyor !

Uzaktan kumandalı bariyer sistemleri için kullanılan bariyer kumandaları kaybolmaya, çalınmaya karşı piyasada ayrıca satılmaktadır. Garaj kepenk ve kapılarının uzaktan kumandaları, bariyer otopark kumanda sistemleri ve diğer bariyerler için kullanılan uzaktan kumanda modelleri sadece kaybolmaya karşı değil birden fazla kullanıcı bariyer sistemini kullanıyorsa herkese bir kumanda verebilmek amacıyla çoğaltılabilmektedir.

Otopark araç takip sistemlerinde kullanılan bariyerler, farklı ve faydalı teknik özellikleri ile araç takibinde sorun yaşamadan, güvenilir olarak takip yapabilmek için tasarlanmıştır. Bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişmektedir. Akıllı kolları, giriş alanınızın uzunluğuna göre ideal olarak kullanabilirsiniz.

Gerekli kodlamanın yapıldığı kollu bariyer kumandaları, hidrolik bariyer kumandaları ve garaj kapısı kumandaları sorunsuz olarak çalışmaktadır. Kopyalanan ve çoğaltılan kumandaların ihtiyaç duyulduğu taktirde pil değiştirme işlemleri bu firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir.  Güvenlik amacıyla kullanılan bariyer sistemleri için kumanda kopyalama ve çoğaltma işlemi güvenlik sisteminde bir açığa sebep olabilir. Bu yüzden bariyer kumanda çoğaltma işlemini her firmaya yaptırmamanızı öneririz.

İşinin ehli ustalardan oluşan firmamıza web sitemizin irtibat sayfasından ulaşabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram