Çilingir

Kapıda mı Kaldınız? Yada Ev - Oto - Kasa ve Kilit Değiştirme Sorunlarınız mı var ? Bize Bırakın, Santal Anahtar olarak İstanbul´da Hizmetinizdeyiz.

Uzun yıllardır çilingir ve anahtar hizmetleri veren kuruluşumuz, ev ve işyeri gibi toplumsal yaşam alanlarındaki kilit - anahtar işlemleri itina ile yapar. Otomobil ve kapalı garajların her markadaki kilit - anahtar taleplerini karşılıyoruz.

Santral Çilingir olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde çilingir hizmeti vermekteyiz. Kilitli kapıları açmak, anahtar çoğaltmak, immobilizer anahtar yedekleme, güvenli kaliteli ekip ve ekipmanlar ile ne ihtiyacınız varsa tümünü karşılamaya hazır bir ekip ile hizmetinizdeyiz.

Nerede olursanız olun sizlere en hızlı ve kaliteli hizmet vermek için 7 gün 24 saat çalışıyoruz.Santral çilingir servisi sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına az önce de bahsettiğimiz gibi 7 gün 24 saat mobil araçlarımızla en az 15 dakikada kapınızdayız. Artık kapıda kalma sorunu yok !

Bu gibi durumlarda size en yakın olan biziz. Her şey bilgi ve tecrübe ister. İşin inceliklerini bilen ustalarımız sizin aklınıza gelmeyen en ince ayrıntıları bile düşünür. Unutmayın çilingircilik teknik bir iştir, vakit kaybetmeden bizi arayın gelelim. Sorununuzu beraberimizdeki ekipmanımızla hızlı bir şekilde çözelim. Hasarsız tamir, yenileme işlemlerini bütçenize uygun bir şekilde yapalım.   Kilit – anahtar çeşitleri, kilit aksesuarları, alarmlar, kumandalar, çelik kapı ek malzemeleri ve aklınıza gelebilecek tüm çilingir hizmetleriyle geniş bir yelpazede sizlere hizmet veriyoruz. Kapıda kalmak artık kabus değil günün her saati telefon numaramızı arayın gelelim.

Hemen web sitemizin iletişim bölümünde yer alan irtibat numaralarımızdan herhangi biri ile bizlere ulaşabilir ve anında bölgenizeki ekibimizden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram