Ev & İşyeri Alarm Sistemleri

Ev ve İşyerleri İçin Tasarlanmış Olan Profesyonel Ev ve İşyeri Kapı Alarm Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Yazımızı Okuyun. DESi Alarm Sistemleri Kiralama Mantığı ile çalışmaz, Taahhüt, Kontrat gibi zorlayıcı ve bağlayıcı bir sistem söz konusu değildir, DESi Üretimini yaptığı Alarm Sistemlerinin satışını gerçekleştirir ve ürün tamamen sizin olur. Herhangi aylık veya yıllık bir ödemesi yoktur.

Ülkemizde iş yerlerinde yaşanan hırsızlık ve soygun oranları sürekli artış göstermektedir. İş yeri güvenliğini tam koruma (Kapı / Kasa / Alarm üçgeni) ile güvenlik altına alan Kale Alarm, kapı ve kilitteki 63 yıllık tecrübesinden sonra güvenlik anlayışına alarm sistemleri ile yepyeni bir boyut kazandırıyor! İş Yeri Alarm Sistemleri  ?Kale Alarm iş yerinizi sadece hırsızlardan korumak ile kalmayacak, yangın, gaz kaçağı, panik ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da; emniyet, itfaiye ve ambulansın iş yerinize yönlendirilmesini sağlayarak erken müdahale sağlanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca alarm sistemi sayesinde iş yeri giriş ve çıkış (açılış ve kapanış) saatlerini kolayca takip edebilir, raporlamalarını düzenli şekilde alabilirsiniz. Çalışanlarınızın işten ayrılması durumunda şifrelerini iptal ederek iş yeri güvenliğinizi tam olarak sağlayabilirsiniz.

Her geçen gün geliştirdikleri birbirinden şaşırtıcı yöntemlerle karşımıza çıkan hırsızlar için sadece çelik kapı kullanmanız ya da ev ve iş yerinizin tırmanılamayacağını sandığınız bir yükseklikte bulunması, oluşacak tatsız bir girişimi önlemenize yardımcı olmaz. Üstelik bir anda burun buruna geldiğiniz hırsızın, can güvenliğiniz için de açık tehdit oluşturduğunu kabul etmeliyiz.

Firmamız Santral Elektronik DESİ ALARM YETKİLİ SERVİSİDİR..

Sizlerde fiyat talepleriniz ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için firmamıza iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram
Whatsapp
Hemen Ara