Hakkımızda

Firmamız İstanbul´un en güzel ilçelerinden biri olan Ümraniye merkezde anahtar ve çilingir hizmeti veren bir firmadır. En son teknolojinin getirdiği her türlü kapı, kilit, oto , kasa (anahtarlı – anahtarsız) sistemlerininin onarımını ve çilingir hizmeti vermekteyiz.

Çilingir servisi misyonumuz ile tüm kilit açma ve ayarı bozulmuş kilitlerinizin değişimi, anahtar değişimi, parça değişimi ve çilingir servisini üstlenerek problemleri ortadan kaldırıyoruz.Kapıda kalmanız veya kapının üzerinde anahtar varken kapanması sonucu açılamaması gibi çıkan sorunlar kısa sürede açma işlemi gerçekleştirilir.

Yüksek masraflar yapmaktan kaçınarak kapı açma veya çilingir işlemlerinizi daha uygun bütçeyle sizler için gerçekleştiriyoruz. Bunun için derhal bizi arayabilir sorununuzu bildirerek arıza çağrısı yapabilrisiniz.

Profesyonel Çilingir Servisi

Tüm kapı açma işlemlerinizi yerinde kısa süre içinde profesyonel kapı açma yöntemlerini ve cihazları kullanarak gerçekleştirdiğimizden kesinlikle hasar alacağını veya kapılarınızın arızalanacağını düşünmeyiniz.Yapmanız gereken sayfalarımızda ki iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanızdır.
 

Oto Anahtarı Kopyalama Merkezi

Otomobilinizin anahtarını kaybetmiş veya anahtarınız herhangi bir nedenle kapıda kalmış veya kırılmış olabilir. Bunun için kesinlikle paniklemeden derhal bizi arayın. Tüm marka veya model arabalarınızın kapılarını zarar vermeden açma işlemleriniz gerçekleştiriyoruz.

Desi Alarm Yetkili Servisi

Ümraniye´nin en etkili aktif alarm sistemleri, parmak izi kilit sistemi  ve güvenlik sistemleri kurulumu yapan Yetkili Servisiyiz. 
 
KALE KİLİT - ÇELİK KAPI - DIŞ TİCARET YETKİLİ SERVİSİ
 
Ümraniye´nin en etkili ve aktif Yetkili serviiyiz.
 
 

 

Facebook Twitter Instagram
Whatsapp
Hemen Ara