Kamera Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri ve Ev Güvenlik Sistemleri Uygun Fiyatları ve Kaliteli Ürün Seçenekleri İle Sizlere Hizmet Vermektedir.

Evinize veya işyerinize güvenlik kamera sistemleri yaptırmak istiyorsunuz veya alarm sistemi kurmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Çok fazla para harcamadan profesyonel sistemler kurularak 7 gün 24 saat eviniz veya işyeriniz güvence altındadır. Bunun için sadece bize ulaşmanız yeterlidir. Uzman ve profesyonel ekibimizden destek alarak istediğiniz sistemi yaptırabilirsiniz.

Güvenlik Kamerasının seçimi kadar, Kayıt sistemi ve İzleme sistemi de son derece önemlidir. Kameranın kullanım alanı; ortam koşullarına uygun kasanın belirlenebilmesi için kameranın kullanılacağı yerin doğru tespit edilmesi gerekmektedir.  Fiber Optik Sonlandırma, Network Kablolama, Switch Fiyatları, NVR Kayıt Cihazları, Synology Server, Dt8 Kablo, Fiber Kablo, Veeam Backup  ihtiyacınız olan bütün yeni nesil teknoji ürünleri ve daha fazlası bilgi için ekibimizle iletişime geçiniz

Her saniye evde veya işte olamayacağınıza göre sizin için önemli olan şeyleri güvenlik kamerası taktırarak koruma altına alabilirsiniz. Tatillerde aklınızın ofisinizde, işteyken de evde kalmasını istemiyorsanız siz de hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarını net bir şekilde tespit etmek ve giderilmesi  yönünde kesintisiz hizmetler vermek şirketimizin asla vazgeçmediği çalışma prensibidir. Belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde gelişen teknolojileri yakından takip eder ve uygun alanlara en doğru sistemleri kurarak güvenliği sağlarız.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için ileitşim sayfamızda yer alan numaralamız aracılığı ile firmamız Santral Elektronik Anahtar ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Facebook Twitter Instagram
Whatsapp
Hemen Ara