Kapı & Alarm Sistemleri

Ev ve İşyerleri İçin Tasarlanmış Olan Profesyonel Ev ve İşyeri Kapı Alarm Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Yazımızı Okuyabilirsiniz. Ev veya iş yerinizin konumuna, isteklerinize, içerideki yaşama tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle entegre dilmesiyle oluşur. İstenmeyen durumu algılar ve alarm verir.  Alarm verdiği zaman sirenle, ışıkla, otomatik telefon bağlantısıyla çevreye ve gerekli yerlere haber verir.

İstenmeyen durumu; açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması gibi hallerin oluşmasıyla anlar. İçerideki hareket ve yaşam tarzına bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verirsiniz ve alarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Santral Elektronik ve Alarm ile evinizi hırsızlık gi?bi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.  Ücretsiz keşif sonrasında konutun/ iş yerinin yapısına göre belirl?enen alarm sistemi her bir mekân için farklılık gösterebilir.  Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.? Alarm sistemleri, mekanın ihtiyacına göre, keşif yapılarak kurulmaktadır. Keşif yaparken, mekanda yaşayan kişilerin yaşam senaryosu göz önünde bulundurularak projelendirme yapılıp, kişilere güvenli bir yaşam alanı sağlanıyor.

Sanıldığının aksine hırsız alarm sistemleri profesyonel uzmanlık ve tecrübe isteyen güvenlik sistemleridir. Hırsız alarm sisteminin profesyonel ve işin uzmanları tarafından seçilmesi çok büyük öneme sahiptir. Profesyoneller tarafından seçilmeyen ve uygun proje ile uygulanmayan alarm sistemlerinde ileride ciddi sıkıntılar ile karşılaşmanız olasıdır. Doğru uygulanmayan projelerde en çok hatalı alarm çalmaları gerçek bir soygun girişiminde alarmın çalmaması gibi durumlar çok sık karşılaşılan problemlerden bazılarıdır.

Sizlerde profesyonel bir destek ile kaliteli bir alarm sistemine sahip olmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.
 

Facebook Twitter Instagram
Whatsapp
Hemen Ara