Kumandalı Geçiş Sistemleri

Uzaktan Kumandalı Geçiş Sistemleri İle Otopark Ev İş Yeri Ofis Fabrika Büro Kapıları Zahmetsizce Yerinizden Kalkmadan Açın ! İşletmeler, AVM, kamu kuruluşları, eğitim kurumları gibi giriş çıkışların kontrol edilmesini gerektiren tüm noktalarda size en uygun çözümü sunmaktadır. İlgili kontrol noktalarına konulacak turnike veya bariyer sayesinde personelin, ziyaretçilerin kontrollü şekilde takip edilmesini gerektiğinde raporların alınmasını sağlamaktadır. Geçiş Kontrol Sistemimiz sayesinde yetki kısıtlaması, kontrollü geçiş, zaman sınırlaması gibi kurallar uygulanabilir.

Otopark Sistemleri ekipmanlarından biri olan Kumandalı Park Bariyerleri park yerlerinizin işgal edilmemesi için Arma Kontrol tarafından geliştirilmiş bir üründür. Bu ürün sayesinde kişisel park alanınızın başka sürücüler tarafından kullanımı engellenir.  Araç sahibi, aracından inmeden uzaktan kumanda ederek Kumandalı Park Bariyerlerini aktif ya da pasif hale getirebilir. Ürünün otomatik kullanımı için Arma tarafından 2 adet kumanda verilmektedir.

Kumandalı geçiş sistemlerimiz hakkında bilgi ve fiyat talepleriniz için hemen iletişim sayfasından Santral Elektronik Anahtar firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Facebook Twitter Instagram