Oto Anahtarı

Oto Anahtarlarınızın Eskimiş ya da Yıpranmış Kumanda Kasalarını veya Kumanda Kaplarını Yenisiyle değiştiriyoruz. Bulunduğunuz ilçede sonradan takma oto alarm kumandaları kopyalama ve kumanda kodlama işleri yapmaktayız. Sonradan takılan oto kumandalarınızın %80 inin yedeklerini yapabiliyoruz.

Sustalı ve sallama kumanda çeşitleri ve kumanda fiyatları için firmamıza ugrayıp bilgi alabilir ve ürünleri görebilirsiniz. Oto kumandalarının yanında garaj kumandası, kepenk kumandası, kollu bariyerlerin uzakdan kumandalarınıda çoğaltıyoruz. Kumanda pili ve pil çeşitleri vardır. Şoklu çalıştığımız orjinal oto kumanda modelleriyle her marka ve model araç için oto kumandası kopyalama ve tamir hizmetleri verilmektedir. Firmamız makine parkurunda yer alan oto anahtarcı makineleri ve çalışanlarımızın ustalarıyla İstanbul da ki en iyi oto anahtarcı hizmeti firmamız tarafından profesyonel şekilde verilmektedir.

Oto Kumanda Kopyalama, Oto Kumanda Tamiri gibi elektronik kumanda kopyalama ve çoğaltma işlemlerini Santral Elektronik & Anahtar´ın sürekli yenilenen makine parkuru sayesinde çok uz maaliyetlere yaptırabilirsiniz. Araç marka ve modeli ne olursa olsun, orijinal oto kumanda kopyalama ve çoğaltma işlemlerini yapmaktayız. İstanbul ilinin tüm semtine uzman ekibimiz ve ekipmanlarımızla her model araç için oto çilingir hizmeti vermekteyiz.

Araç modeliniz ne olursa olsun, araç kapınıza ve kilidinize hiçbir zarar vermeden araç kapınızı açıyoruz. Yenilenen teknoloji ile birçok araçta artık immobilizer ve çipli sistemler bulunmaktadır. Firmamız sürekli gelişen teknolojiyle birlikte makina parkurunu ve ekipmanlarınıda zamana ayak uydurarak yenilemektedir.

Detaylı bilgi ve sormak istediğiniz tüm sorular için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.


 

Facebook Twitter Instagram
Whatsapp
Hemen Ara