Parmak İzli Geçiş Sistemleri

Taklit Edilemeyen Parmak İzi Yapısıyla Personelinizin İşe Giriş ve Çıkışlarını Güvenlik Altına Alabilirsiniz. Parmak izi sistemlerinde güçlü ve yerli çözümler üreten firmamız,dayanıklı, hızlı ve güvenli parmak izi okuyucular ile personel devam kontrol, geçiş kontrol, yemekhane geçiş kontrol, öğrenci devam takip, öğrenci yoklama, üye takip gibi birçok otomasyon sistemi üretimini gerçekleştirmiştir. Parmak izi sistemleri, piyasaya algoritması sürülmesinden kısa bir zaman sonra hızlı bir şekilde birçok alanda kartlı geçiş sistemlerinin yerine tercih edilir olmuştur.

Kişiye özgü oluşu, hızlı cevap süresi, kapasite sorunu olmaması, sarf maliyetini ortadan kaldırması gibi birçok avantajının yanı sıra yine de bazı otomasyonlarda gerek fiziksel şartlar gerekse teknik açılardan uygulanması zor olduğu durumlar mevcuttur. O nedenle parmak izi okuyucu sistemlerini tercih ederken uygulamanın fiziksel ve yazılımsal şartları göz önüne alınmalıdır. Parmak izi kullanım alanları da her geçen gün yaygınlaşmaktadır.

Parmak izli geçiş sistemleri, personel takip programı ile birlikte kullanıldığında personel takibinden %100 performans elde etmenizi sağlamaktadır. Parmak izlerinin cihaza nasıl tanıtılacağından bahsedelim. Parmak izi cihazları öncelikle giriş ve çıkış yapılacak olan alana konumlandırılır. Duvara montaj yapılabileceği gibi aynı zamanda giriş ve çıkış alanlarında yer alan turnike ve bariyerler ile birlikte de kullanılabilmektedir.

Parmak izli cihazlarının görüntüleri de birbirinden farklı olduğu için hem ihtiyacınıza ideal çözümü bulmak, hem de şıklık isterseniz bizler sizlere en ideal çözümü bulabilmeniz adına hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz. Parmak izli geçiş sistemleri ile siz de göreceksiniz ki; hızlı ve kontrollü geçişler sağlayabileceksiniz!

Sizlerde ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayın ve bir birinden harika çözümlere en uygun fiyatlara sahip olun..

Facebook Twitter Instagram
Whatsapp
Hemen Ara