Şifreli Geçiş Sistemleri

Şifreli ve Kartlı Geçiş Sistemleri İş Yerlerinde Hem Çalışanların Hem de Müşterilerin Güvenliğini Üst Düzeyde Sağlayabilmektedir. Kartlı şifreli geçiş sistemi, geçişlerin kontrol altında tutulması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan cihazlarda hem şifreli hem de kartlı geçiş bir arada olabileceği gibi aynı zamanda sadece şifreli ya da sadece kartlı olarak geçiş yapabilme imkânı da bulunmaktadır. Şifreli Kapı Kilitleri genelde şirketlerin geçiş sistemi olarak kullandıkları ve izni olmayan yetkisiz kişilerin geçişini engelleyen sistemlerdir.

Kartlı şifreli geçiş sisteminin iç ortamlarda ve dış ortamlarda kullanılmakta olan farklı cihaz modelleri bulunmaktadır. Dış ortamlarda kullanılmakta olan cihazlar, su geçirmez özelliktedir. En uygun fiyata sadece bizden kartlı şifreli geçiş sistemi satın alabileceğinizi bilmelisiniz. Kartlı şifreli geçiş sistemi ile beraber kullanılacak olan pek çok cihazın da dağıtıcılığını yaptığımız için bu sistemleri çok daha uygun fiyatlara sadece firmamızdan temin edebileceğinizi bilmenizde fayda var.

Kart okutarak giriş çıkış yapılabileceği gibi şifre okutularak da geçiş sağlanabilir. Sabotaj yapılması durumlarında alarm vererek kendini kapatma gibi özelliklere sahip olan standalone kartlı geçiş sistemleri apartman kapılarında göstergeç olarak kullanılabildiği gibi ofis, depo ve tüm oda kapılarında güvenle tercih edilebilir.

Şifreli / Kartlı Geçiş Sistemleri Hangi Kapılara Nerelere Uygulanır?

Şifreli Geçiş sistemleri özetle Kapı olan Her noktaya Çeşitli Tadilatlarla Uyguladığımız sistemlerdir.

* Bina Giriş Kapılarına
* Yönetici Ofislerine
* Daire Giriş Kapılarına
* İşyerlerine
* Bahçe Kapılarına
* Garaj Kapılarına

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için iletişim sayfamız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Facebook Twitter Instagram